Forystek & Partners - Attorneys and legal advisers

Krzysztof Jamrozik

Adwokat

Urodzony w 1983 r.

Studiował na Uniwersytecie Warszawskim. Studia ukończył z oceną bardzo dobrą a pracę magisterską z zakresu prawa karnego napisał pod kierownictwem prof. dr hab. Małgorzaty Król – Bogomilskiej.

W trakcie studiów pełnił przez 2 lata funkcję Prezesa Koła Naukowego Prawa Pracy, którego patronem był prof. Ludwik Florek oraz był współzałożycielem stowarzyszenia studenckiego „ConsuLex”.

W okresie studiów uczestniczył w wykładach specjalizacyjnych z prawa sportowego oraz działał w strukturach Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej jako sędzia piłkarski. Uczestniczył w pracach Wydziału Dyscypliny Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Od grudnia 2005 r. pełni funkcję Sekretarza Komisji Ligi przy spółce Ekstraklasa S.A., profesjonalnej spółce zarządzającej rozgrywkami I ligowymi w piłce nożnej mężczyzn.

Praktykował w Kancelarii Adwokackiej Banaszczyk, Broniszewski i Granecki, gdzie zajmował się sprawami z zakresu prawa sportowego, a także prawa gospodarczego oraz cywilnego materialnego i procesowego.

Wcześniej zatrudniony w Kancelarii Koncept w Warszawie, gdzie zajmował się obsługą podmiotów gospodarczych oraz prawem bankowym i cywilnym.

Od stycznia 2008 r. współpracuje z Kancelarią Forystek & Partnerzy.

Włada językiem angielskim .