Forystek & Partners - Attorneys and legal advisers

 • Zespół dworsko-parkowy w Krakowie – Borku Fałęckim nie podpadał pod działanie dekretu PKWN o Reformie Rolnej

  30 Listopad 2011

  Decyzja Wojewody Małopolskiego o niepodpadaniu zespołu dworsko-parkowego w Krakowie Borku-Falęckim należącego do rodziny prof. Stefana Ziobrowskiego na skutek decyzji Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z listopada 2011 roku stała się ostateczna.

  więcej

 • Gratulacje

  30 Wrzesień 2011

  Gratulujemy prawnikom naszej kancelarii pozytywnego zdania egzaminów i dostania się na aplikację adwokacką - Annie Waśniewskiej, Maciejowi Kalinowskiemu oraz na aplikację radcowską - Krzysztofowi Kendziak.

  więcej

 • Gratulacje

  30 Sierpień 2011

  Z radością informujemy, że tegoroczne (2011) egzaminy adwokackie i radcowskie zdało siedmiu naszych prawników.

  więcej

 • Helsińska Funadacja Praw Człowieka

  30 Lipiec 2011

  Z przyjemnością informujemy, że zostaliśmy docenieni przez Helsińską Fundcję Praw Człowieka za pomoc i zaangażowanie w prace Programu Spraw Precedensowych.

  więcej

 • Ranking Rzeczpospolitej 2011

  30 Kwiecień 2011

  Jak co roku najbardziej prestiżowy w Polsce dziennik Rzeczpospolita opublikował ranking kancelarii prawnych. W bieżącej edycji kancelaria Forystek i Partnerzy nadal utrzymała się na wysokiej pozycji.

  więcej

 • Ranking GAZETY PRAWNEJ - firmY Doradztwa Podatkowego 2011

  28 Marzec 2011

  Z wielką przyjemnością informujemy, że po raz kolejny zostaliśmy zaliczeni do czołowych firm doradztwa podatkowego w Polsce. W opublikowanym 28 marca 2011 roku kolejnym Rankingu Gazety Prawnej zajęliśmy w swojej grupie drugie miejsce.

  więcej